Nabídka čajových služeb

Přednáška
Potulny-cajovnik-sluzby-01

O čaji by se dalo povídat hodiny a hodiny a celé téma nelze obsáhnout v jedné přednášce. Proto mám zpracováno a uceleno několik přednáškových témat spojených s prezentací fotek a degustací čaje.

Typ přednášek záleží na zájmu posluchačů a jejich znalostech v daném tématu. Na přednáškách je možno zakoupit čaj, čajové náčiní a čajovou literaturu.

Akci je možno připravit pro širokou veřejnost, nebo pro uzavřenou společnost (studenti, kolektiv zaměstnanců, knihovny, senior klub atd.).

Čajový catering
Potulny-cajovnik-sluzby-06

Catering může být doplňkem vaší kulturní akce, plesu, přestávka v divadle, nebo podnikového večírku. Je určen pro účastníky, kteří nechtějí či nemohou pít alkohol (abstinenti, řidiči, těhotné ženy atd.).

Čajové občerstvení pro vaši akci zahrnuje čajový pult s degustací několika čajů připravovaných přímo před divákem. Čaj je podáván v 1 dcl šálcích. Vše je doplněno odborným výkladem a inteligentní konverzací.

Čajovna potulného čajovníka
IMG_20210730_173042_1

Chcete mikro čajovnu, nebo jen pultík s čajem pro vaši akci (firemní snídaně, svatební obřad, atd.)? A nebo raději chcete čajový stan pro zahradní párty, či festival?

Tím vším může být čajovna šitá na míru.

Zaujala Vás moje nabídka?

Ozvěte se mi, domluvíme to!

Potulný čajovník
Divadlo - Služby - Kontakt - Facebook

Scroll to Top